Apartament Standard 6 - 8 osobowy

Urządzony ze smakiem i gustem. Składa się z części wypoczynkowej z wygodną sofą z funkcją spania oraz prywatną łazienką z prysznicem W części dziennej została wydzielona sfera na przygotowywanie posiłków. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu aneksu kuchennego, który obejmuje między innymi lodówkę, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, płytę indukcyjną, zmywarkę i kuchenkę mikrofalową gotowanie może stać się taką samą przyjemnością jak wspólne posiłki. Osobnym pomieszczeniem jest sypialnia z wygodnym podwójnym łóżkiem (możliwość rozłączenia na dwa pojedyncze łóżka), szafą oraz toaletką z lustrem.

W części sypialnej na antresoli komfortowy sen zapewnia dodatkowe łóżko dla dwóch osób, które także można rozdzielić, czyniąć w ten sposób dwa niezależne miejsca do spania. Dodatkowo istnieje możliwość noclegu dla dwóch osób na rozkładanej, wygodnej sofie w części wypoczynkowej. Przyjemną i niezobowiązującą formą rozrywki w gronie bliskich po aktywnym dniu spędzonym na świeżym  powietrzu, może okazać się wspólny seans filmowy dzięki serwisowi Netflix.

Zadbaliśmy także o dodatki w postaci poduszek, miłych w dotyku kocy czy zasłon, utrzymanych w stonowanej kolorystyce, które ocieplają wnętrza naszych apartamentów, tworząc ich niepowtarzalny charakter.