Apartament Lux 6 - 8 osobowy

Wyjątkowe apartamenty z antresolą, to propozycja dla najbardziej wymagających osób. Wnętrza apartamentów utrzymane są w spokojnej, stonowanej kolorystyce. Kreując charakter wnętrza postawiliśmy na dodatki, które nadają im ciepła i subtelnej elegancji. Zostały one wyposażone we wszystkie potrzebne udogodnienia, a dzięki swojej przestronności oraz dostępu do dwóch łazienek nadają się na wypoczynek nawet dla dwóch rodzin.

Do dyspozycji Gości jest salon z wygodną i rozkładaną kanapą, aneks kuchenny wyposażony w nowoczesny sprzęt AGD z wydzieloną częścią jadalną, sypialnia z podwójnym łóżkiem (możliwość rozdzielenie łóżka na dwa pojedyncze) oraz łazienka z kabiną prysznicową wyposażoną o nowoczesny element rozpraszający strumień wody.

Na antresoli od części wypoczynkowej z rozkładaną kanapą, dodatkowo została wydzielona przestrzeń sypialna z łóżkiem na którym wygodnie wyśpią się dwie osoby (w razie potrzeby łóżko można rozdzielić, tworząc dwa osobne miejsca do spania). Komfort Gości zapewnia dostęp do drugiej łazienki.